Ludzie

Pracownicy

justyna_milewska

Justyna Milewska – Koordynator Klubu Aktywizacji ON. Magister Pracy Socjalnej  oraz Polityki Społecznej Wydziału  Pedagogiki i Psychologii, Uniwersytetu w Białymstoku. Pełna energii do działania i podejmowania wyzwań. Lubi aktywnie spędzać czas wolny.

agnieszka_borko

Agnieszka Borko – Opiekun–Animator w Klubie Aktywizacji ON. Magister Pedagogiki Rewalidacjnej Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Uniwersytetu w Białymstoku. Certyfikowany animator pedagogiki zabawy oraz pedagog cyrku. Lubi działać z pasją. Interesuje się alternatywnymi formami terapii, kuglarstwem, językiem migowym, podróżami oraz wolontariatem.

marcin_gierasimiuk

Marcin Gierasimiuk – Pracownik Socjalny w Klubie Aktywizacji ON. Ukończył Politykę Społeczną oraz Pracę Socjalną na Uniwersytecie w Białymstoku. Zdobył certyfikat asystenta osoby niepełnosprawnej oraz terapeuty uzależnień. Na co dzień aktywny wolontariusz.

sylwia-kuczynska

Sylwia Kuczyńska – Od stycznia 2014 r. Asystent ON w Klubie. Aktualnie studentka Pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku. Jedna z najaktywniejszych wolontariuszek naszego Klubu. Będąc wolontariuszem wykazała się dużym zaangażowaniem i wsparciem zarówno dla uczestników jak i opiekunów. Interesuje się fotografią i modą.

zdjecie_butkiewicz

Aneta Butkiewicz – Opiekun w Klubie Aktywizacji ON, magister Logopedii z Fonoaudiologią na Akademii Medycznej w Białymstoku oraz pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku. Wieloletnia instruktorka ZHR. Lubi zajmować się animacją kultury, zwłaszcza w rodzinnym Wasilkowie.

zdjecie_ramona

Ramona Kossakowska – asystent osoby niepełnosprawnej w Klubie Aktywizacji ON. Uzyskała tytuł licencjata z zakresu pracy socjalnej w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości. Świetnie czuje się w kontakcie z osobą niepełnosprawną, w Klubie prowadzi  trening kulinarny oraz indywidualny trening umiejętności społecznych.