Chcę z kimś porozmawiać

Ośrodek Wsparcia Środowiskowego Otwarte drzwi

Miejsce, gdzie otrzymasz wsparcie, jeśli masz taką potrzebę. Możesz skorzystać z pomocy psychologa, terapeuty środowiskowego, psychiatry, psychoterapeuty. Nasze wsparcie jest możliwe  w domu lub w naszych pomieszczeniach, w bezpiecznym, naturalnym środowisku. Istnieje również  grupa wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym i/lub  ich rodzin.

Co możesz uzyskać zgłaszając się do Ośrodka?

Możesz uzyskać wsparcie psychologa, psychoterapeuty, psychiatry oraz życzliwego środowiska. Możemy spotkać się z Tobą w bezpiecznym, naturalnym środowisku. Możesz Ty lub Twoja najbliższa rodzina skorzystać z pomocy grupy wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym.

Gdzie mieści się punkt kontaktowy?

ul. Wrocławska 51 lok. 6, 15-644 Białystok
tel. 696 437 734

Czy musisz być członkiem Stowarzyszenia, aby skorzystać z pomocy?

Aktualnie aby korzystać z naszego wsparcia należy mieć ukończone 18 lat, posiadać orzeczenie o niepełnosprawności, być/zostać uczestnikiem działań Stowarzyszenia. Docelowo poradnia będzie otwarta dla wszystkich zmagających się z problemami natury zdrowia psychicznego.

Czy wsparcie jest odpłatne?

Wsparcie jest bezpłatne dla uczestników działań Stowarzyszenia.

Kto może zostać objęty wsparciem Ośrodka ?

Osoby z problemami natury zdrowia psychicznego, w kryzysie psychicznym lub po jego przebyciu, rodziny i otoczenie osób chorych/z zaburzeniami psychicznymi

Czy możesz przyjść z opiekunem?

Tak, jeśli potrzebujesz, możesz przyjść z opiekunem.

Jaki jest cel istnienia Ośrodka?

Ośrodek ma na celu wspieranie samodzielności i zaradności życiowej, podniesienie poziomu umiejętności społecznych oraz poprawę funkcjonowania w środowisku lokalnym osób z niepełnosprawnością i ich rodzin.